Site icon ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ ПОЛЬЩІ

Aquila24 (PL)

Agencja Informacyjna Aquila (Aquila sp. z o.o. KRS 0000544664), PKD 63, 91, Z, DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI INFORMACYJNYCH

Ideą tego projektu jest dostarczenie czytelnikom ukraińskojęzycznym informacji o głównych wydarzeniach, procesach i trendach polskiego biznesu. Wszyscy żyjemy w świecie otwartym na informacje, więc wymiana pomysłów i koncepcji ma kluczowe znaczenie dla rozwoju i postępu.

MULTY SOURCES i ACROSS COUNTRIES – w ten sposób krótko formułujemy zdolność do łączenia kreatywnych i produktywnych możliwości naszych pracowników, współpracowników i partnerów z różnych krajów, aby maksymalnie skutecznie rozwiązać każde zadanie. 

Jest to najbardziej otwarty i wydajny format, który pozwala nam elastycznie myśleć, stale ulepszać technologię, aby skutecznie reagować na wyzwania i tworzyć wielopoziomową współpracę. Pozostając w najbardziej efektywnym stanie, tworząc nowe pomysły i podejmując wyzwania dynamicznego i różnorodnego świata. 

Naszą niezawodną podstawą jest wieloletnie doświadczenie w tradycyjnych sferach medialnych oraz umiejętność łączenia klasycznego podejścia „old school” z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Exit mobile version